VIDEO Gólové hody v Anglii: ManCity i Liverpool se Škrtelom vítězně

LONDÝN – Fotbalisté FC Liverpool se po třech zápasech těšili v anglické Premier League opět z vítězství. V sobotním duelu 7. kola zdolali West Bromwich Albion 2: 1 a posunuli se průběžně na sedmou příčku v tabulce.

Liverpool v sestavě se slovenská reprezentantem Martinem Šktrelom otevřel skóre těsně před koncem prvního poločasu zásluhou Adama Lallanu a přestože Saida Berahino v 56. minutě z penalty vyrovnal, o triumfu “The Reds” rozhodl o pět minut později Jordan Henderson. Škrtel odehrál celý zápas a v 17.minutě viděl žlutou kartu.

Obhájce titulu Manchester City triumfoval na hřišti Aston Villy 2: 0 díky dvěma gólům v závěrečné desetiminutovce.Nejdříve se v 82. minutě prosadil Yaya Touré, o šest minut později potvrdil úspěch hostí Sergio Agüero. “Citizens” jsou v tabulce druzí s dvoubodovou ztrátou na Chelsea, ta má ale zápas k dobru.

Hráči Swansea remizovali s Newcastlem 2 : 2. Domácí dvakrát vedli, ale gólově dokázal vždy odpovídat Senegalec Papiss Cissé. Newcastle je v této ligové sezoně stále bez tříbodového zápisu. Leicester přišel o vítězství nad Burnley až v šesté minutě nastavení, v dramatické koncovce se z přímého kopu prosadil Ross Wallace.